Erkek arkadaşımla o çıplakken bende de tayt ve iç çamaşırı varken sürtünme yaşandı

erkek arkadaşımla o çıplakken bende de tayt ve iç çamaşırı varken sürtünme yaşandı... boşalma olmadı her türlü cevabı okudum ama kafam rahat etmiyor gebelik testi alamayacağım bir bölgedeyim O nedenle sormak istedim Norlevo isimli ilacı aldım 24 saat sonra ama 2 saat sonra kustum.. İhtimalim nedir?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde ihtimal yoktur..