Erkek arkadaşımla sürtünme ile ilişkiye girdik iç çamaşır yoktu?

Erkek arkadaşımla sürtünme ile ilişkiye girdik iç çamaşır yoktu ancak boşalmada olmadı sadece zevk suyu değmiş olabilir ilişkiden 1 gün sonra adet oldum acaba hamilemiyim ? :( lütfn yardmcı olun çok korkuyorum.

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme ile ilişki sonrası hamilelik olasılığına dair o kadar çok soru geliyor ki, yetişemiyoruz artık. Bu tür ilişkilerde hamilelik şansı pek olası değildir.Çok düşük bir ihtimal boşalma sonrası meninin vajinadan içeri girmesi sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz. Bu tür bir şüpheniz var ise, beklenen adet tarihinde  en az 1 haftalık bir gecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...Hamilelik nasıl oluşur, sürtünerek ilişki ile hamile kalma olasılığı nedir?https://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957