Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla kısa süreli bir ilişki yaşadık ve cinsel organımın üstüne boşaldı?

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla kısa süreli bir ilişki yaşadık ve cinsel organımın üstüne boşaldı. İlk defa böyle bi ilişkimiz oldu ve bu yolla hamile kalınabiliyormuş bilmiyorduk. 24 saat içinde ella hapı kullandım hamile kalma riskim var mı varsa nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır anlattığın durum sonrasında hamile kalınmaz.