Hocam kız arkadaşımla 3 ağustosta sürtünerek ilişki yaşadık vajinanın üstüne boşalma gibi bir durum olmadı

Hocam kız arkadaşımla 3 ağustosta sürtünerek ilişki yaşadık vajinanın üstüne boşalma gibi bir durum olmadı ancak sürtünürken ne olduğunu bilemiyorum zevk suyu değmiş olabilir. Kızın adeti 6 gündür geçiyor başka bir hastalık geçirdi iğne ilaç kullandı. Şu anda ağrısı filanda yok. Hamile midir

Tahlil.com Cevabı : Hayır. Hamile değildir.