Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla sevişiyorduk. Üstüme boşaldı kalktığım vajinamda da baya ıslaklık vardı?

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla sevişiyorduk. Üstüme boşaldı kalktığım vajinamdada baya ıslaklık vardı. Adetimin son günüydü tam kan gelmiyordu ama yinede hafif kahverengi lekeler geliyordu son günüm böyle oluyor benim. Üstüme boşaldığı için hamile kalma olasılığım nedir bilgilendirirmisiniz lütfen. İnternette adetin son günü yumurta üretmediği için olmazsınız diyor ama emin olamadım.

Tahlil.com Cevabı : Adetin son günü yumurta üretilmez fakat; spermin canlı kalabilme süresi 2 gündür. Adet gecikmesi durumunda test yaptırmanı öneririm tatlım. Vajinaya sperm teması tehlikeli bir durumdur, daha dikkatli olmalısın.