Merhabalar,benim normalde bugün hasta olmam lazım fakt hiçbi belirtisi yok

merhabalar,benim normalde bugün hasta olmam lazım fakt hiçbi belirtisi yok bu ay boyunca gögüslerim büyüdü uclarında karıncalanmalar ve bütün hamilelik belirtilerini yaşadım ve gebelik var gibi hissediyorum sizcede öyle mi?idrar testini ne zaman yapmalıyım çok merak ediyorum.

Tahlil.com Cevabı : 2-3 gün içinde olmaz iseniz test yapmanızı öneririz..