Erkek arkadasmla 4-5 kere ilişkiye girdik hiç içime boşalmadı ama zevk suları oldu?

Erkek arkadasmla 4-5 kere ilişkiye girdik hiç içime boşalmadı ama zevk suları oldu boşaldıktan sonra devam ediyoduk acaba hamile kalır mıyım diye düşünüyorum en son ilişkiye ayın 21nde girmiştik 25nde regl oldum ama bel ağrılarım var regl diye düşünüyorum ama hamilede olabilirm szce ne yapmalıym ?

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz.