Erkek tam idrar tahlili Bakteri(manuel) bol Dansite. 1010 Eritrosit Negatif Eritrosit(manuel) 1_2 Lokosit. 3+

Yas 39. Erkek tam idrar tahlili Bakteri(manuel) bol Dansite. 1010 Eritrosit Negatif Eritrosit(manuel) 1_2 Lokosit. 3+ Lokosit(manuel) bol Ph. 6.5 Hematoloji. ESR. 1saat. 2mm. (3_20)ref. Biyokimya Kreatinin. 1.37. (0.45_1.3)ref. Ayrica idrarkulturu ureme olmadi diyor.yorumlarmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar idrar yollarında bir enfeksiyon düşündürüyor.
Hatta mikroskopide bakteri de görülmüş.
Bu da mikrop olduğunu düşündürüyor.
Ancak şaşırtıcı bir şekilde lökosit ve bakteri olduğu halde idrar kültüründe üreme yok.
Bizim önerimiz güvendiğiniz bir merkezde idrar kültürü tahlili ve tam idrar tahlilini tekrar ettirmeniz.