Erken doğum tehlikesi var dedi değerlerim çok mu yüksek acaba yardımcı olursanız

23 haftalık gebeyim yaptırdığım hemogram tahlillerine göre ALT (SGPT) 14 PCT 0,27 MONO 8,1 çıktı doktorum erken doğum tehlikesi var dedi değerlerim çokmu yüksek acaba yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Bu testlerinizde bir sorun göremedim.Bunlara bakarak erken doğum tehlikesinden bahsedemeyiz.