Esım 10 yıldır çoçuk sahıbı olamıyor sayı 60 mılyon

s.a hocam esım 10 yıldır çoçuk sahıbı olamıyor sayı 60 mılyon hareket a+b toplam 45 ıyı ama morfolojı 0 çıktı asılamada normalde 2 çıkıyodu morfolojıyı duzeltçek bı ılaç yada care yokmudur yada tüp bebekte 0 olan morfolojıyle sans nedır yapılırmı

Tahlil.com Cevabı : Tüp bebek ve ayıklama yöntemi ile şans yükselecektir..