Eşim 2 ay önce doğum yaptı..

merhabalar eşim 2 ay önce doğum yaptı ve su anda bebeği düzenli olarak emziriyor regl olmadı ama regl tarihinde az az kahverengi sıvı geliyor sebebi ne olabilir .kırkbaşı ve sonu diye bir olay varmış öyle birşey olsa kan gelmesi gerekli değilmi.bu kahverengi akıntının sebebi ne olabilir.

Tahlil.com Cevabı : Akıntı hormonal değişiklikler veya enfeksiyon nedeniyle olabilir.. Kadın doğum uzmanına muayene olmanızı tavsiye ederiz..