İştahsızlık ve soğuk algınlığı için

2 yaşında 1 erkek çocuğum var.İştahsızlık ve soğuk algınlığı için doktora gittik ve tahlil yaptırdık.Tahlil sonuçlarımız şu şekilde: glukoz:96 Üre azotu:13 Kreatinin Serum:0.38 Alanin Aminotransferaz:36 c reaktif protein:0.03 nötrofil:16.3 lenfosit:67.9 bazofil:4 hemoglobin:13 hematokrit:38.4

Tahlil.com Cevabı : Sonuçları değerlendirdik, viral bir enfeksiyon olabilir, korkulacak bir durum yok.. Geçmiş olsun..