Eşim 32 yaşında 2. çocuk düşünüyoruz ancak spermiyolgram sonuçlarına göre sonuçlar şöyle: ileri hızlı:%10 ileri yavaş:% 56?

Eşim 32 yaşında 2. çocuk düşünüyoruz ancak spermiyolgram sonuçlarına göre sonuçlar şöyle: ileri hızlı:%10 ileri yavaş:% 56 yerinde:%20 hareketsiz:%14 sperm sayısı:50 milyon PH:7.5 lökosit.:7-8 miktar:5cc likafaksiyon: 60dk. yorumlarmısınız

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.