Varikosel tanısı kondu Spermiogram testi yaptırdım

Sayın Hocam, Varikosel tanısı kondu Spermiogram testi yaptırdım. Test Sonuçları şu şekildedir. Volüm: 5ml Renk: Gri Opak Koku: Normal Lökosit: <1 milyon/ml Likefaksiyon i: 30 dk. Sperm Sayısı (ml de ): 95 milyon/ml Sperm Sayısı (Total ) : 475 Motilite: +4: %20 +3:%30 +2:%15 +1:%35

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahliliniz normal görünüyor.

k********** :

yas 36 miktar:2.2/ ph:7,2/ likefikasyon süre:15 dk / viskosite:normal/ görünüm:gri-opak/1,saattoplam hareketli sperm yüzdesi:%40/1,saatte ileri hareketli sprem yüzdesi:%35/ topsprem sayısı ( mlyn/ejekülat) :6,6/sprm yoğnlğu:3,0/morfoloji%2/yuvarlak hücre:1,0/lökosit:1,0.norml yolla bebeğim olurmu

Cevap:

Değerlerin bir kısmı normal değil bir üroloji uzmanına danışmalısınız

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.