Eşim 6 haftalık hamileyken tsh değeri 2,06 idi. şimdi 12 haftalık hamile tsh değeri 0,178 bunun gebeliğe bir zararı olurmu tedavisi var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Son çıkan TSH değeri de normalden düşük.Bu durumda doktorunuz ilaç tedavisini güncelleyebilir.En doğrusu bir endokrinoloji uzmanınca eşinizin takip edilmesi.