Eşim aşırı sinirli 1 senedir. Kontrol amaçlı doktora gittik?

Eşim aşırı sinirli 1 senedir. Kontrol amaçlı doktora gittik. 2,6-3 cm aralığında 2 nodülü ve ufak birkaç nodülü ayrıca gözle belli olmasa da guatrı çıktı. AST: 16 CRP:18,2 SERBEST T3: 3,25 SERBEST T4: 1,21 TOTAL T3: 1,07 TOTAL T4: 6,9 TSH:0,48. Endokronoloji doktoru biopsiye gerek yok nodüller ameliyat sınırını geçmiş ameliyat olmalı dedi. Eşim ömür boyu ilaç kullanmak istemiyor ve bu şekilde tiroidindeki gelişmeleri sürekli takip ettiren hastaları duyuyoruz. Fikrinizi öğrenmek istiyorum.Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : iz klinik olarak hasta takip etmiyoruz .sizi takip eden doktorunuzile görüşün lütfen geçmiş olsun