Eşim böbrekte protein kaçagı dolayısıyla tedavi görüyor

eşim böbrekte protein kaçagı dolayısıyla tedavi görüyor ve %40 iki böbrekte kayıp bulunmaktadır takip amaçlı yatırdıgım son tahlil sonuçlarında . BAS 0.11-BAS% 1.27 - KREANTİN 1.3 - RDW-CV 11.41 PDW 19,36 MPV 7.07 LÖKOSİT +! HYALENSİLENDİR +++ DANSİTE 1.016 ÇIKMIŞTIR sayılarımla

Tahlil.com Cevabı : Tetkik sonuçlarında böbrek fonksyonları normal görünüyor, ancak böbrekte takip edilmesi gereken bir durum var, nefroloji takibinda olmanızı öneririz..