Eşim hamile rutin testlerini yapmak üzere doktora giitiginde kan tahlilinde HBsAg:negatif Anti-HCV?

Eşim hamile rutin testlerini yapmak üzere doktora giitiginde kan tahlilinde HBsAg:negatif Anti-HCV: negatif Anti-HIV : laboratuvarla görüşülmesi gerek yazıyor aynı gün içerisinde mikrobiyoloji labaratuarına gidip yetkili hekimle görüşmüş oda ona Anti-HIV sınırda çıktıgını söylemiş kokmamalıs

Tahlil.com Cevabı : ޞimdilik endişe etmenizi gerektiren bir durum yok.Yapılacak tekrar testleri sonrası daha net bir değerlendirme yapılacaktır.Büyük olasılıkla doğrulama testi sonrası negatif sonuç çıkacaktır merak etmeyin.