Esim tiroid ca hastasi..

Esim tiroid ca hastasi doktoru şüphelenip iğne biyopsisi yapti ve cikan sonuç TSH 13ng/ml mikroskopide ise,yayma preparatlar hücreden fakirdir. Az sayida matür lenfosit,polimorfik nuveli lökosit,eritrosit görülmüş.hücre miktarı az olup lenf nodunu dusundurucek hücre populasyonuna rastlanmamistir.

Tahlil.com Cevabı : Biopsi sonucu "yetersiz materyal" alındığından değerlendirilemiştir..