Eşimde cinsel isteksizlik var.Viagralı kek yapsam işe yarar mı?

Eşimde cinsel isteksizlik var.Tüm testleri yapıldı psikolojık olarak sorunu var.Viagra içebilir durumda ama içmiyor inatlaşıyr.50 mg viagra toz haline getirip kek, içecek içine koyup verirsem ilaç yanlış bir etkileşime geçermi ? yada etkisini gidermi

Tahlil.com Cevabı : Eşinizdeki cinsel isteksizliğin bir çok nedeni olabilir.Cinsel fonksiyon bozuklukları, hormonal düzensizlikleri psikolojik travmalar ilk akla gelen nedenler.Eşinizde ereksiyon sorunu var ise, viagra faydalı olacaktır.Ancak şunun altını çizelim viagra direkt olarak cinsel isteği arttırmaz.Kaldı ki, bir maddeye katmak, kek içine koymak veya gizlice içeceğine katmak gibi çözümler de hem etkinliğini azaltır hem de cinsel istek üzerinde olumlu bir etki yapmaz.En doğrusu bir üroloji ve/veya psikiatri doktoruna başvurmanız.