insiyet erkek yaş 24. Sakal çıkmadığı için testosteron azlığından şüphelendim doktora gittim.

Cinsiyet erkek yaş 24. Sakal çıkmadığı için testosteron azlığından şüphelendim doktora gittim. Test sonucu Total testosteron 428,1 ng/dl ama prolaktin H 24,85 ng/ml. Sizce ne yapmalıyım ilaç tedavisi önerir misiniz cinsel hayatta sorun oluşturur mu?

Tahlil.com Cevabı : Evet prolaktin yüksekliği erkeklerde istenmeyen bir durumdur.Cinsel hayata olumsuz etki yapabilir.Bir endokrinoloji ve üroloji uzmanına başvurmanızda yarar var.