Eşimde kansızlık var ve bizim kanlarımızda uyuşmuyor nasıl önlem alabiliriz ?

Eşimde kansizlik var ve bizim kanlarimizda uyuşmuyor erkek 0 rh + Bayan 0 rh - çocuk yapmayı düşünüyoruz ama korkmuyoruz nasıl önlem alabiliriz ?

Tahlil.com Cevabı :

Kan uyuşmazlığınız olduğu anlaşılıyor.Bu durumda çocuk düşünüyorsanız bir kadın doğum uzmanına başvurun size gereken bilgiyi verecektir.