Eşime spermiyogram testi yaptırdık sonucunu yorumlarsanız çok sevinirim.

merhaba eşime spermiyogram testi yaptırtık sonucunu yorumlarsanız çok sevinirim tşk total sperm sayısı.139,000,000 hızlı ileri hareketli 25 yavaş ileri hareketli 15 yerınde hareketli 5 hareketsiz 55 normal 70 anormal30 mikroskobik inceleme 3-4 lökosit görüldü eşim 35 yaşımda

Tahlil.com Cevabı : Eşiniz sperm tahlilinde bir anormallik yok.