Eşimin spermogram sonuçlarını çok acil değerlendirir misiniz?

eşimin spermogram sonuçlarını çok acil değerlendirirmisiniz! likefaksiyon:var ph:8.0 renk:krem miktar:2cc mikroskopi:4-5 lökosit aglütinasyon:var 30dakika a)%hareketli:40 b)%yerinde hareketli:15 c)hareketsiz:45 2.saat a)%hareketli:30 b)%yerinde hareketli:20 c)hareketsiz:50 total miktar:41milyon7cc

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda anormallik görünmüyor.