Eşimin 7,5 aylk hamile cok fazla bulantı ve hafif bas ağrısı var kan sayımı sizce nasıl?

Eşimin 7,5 aylk hamile cok fazla bulantı ve hafif bas agrısı var kan sayımı otomatize (24 parametre) sonucunda WBC *13,5 cıktı referans değer 4,6-10.2 NEV# *10,4 cıktı referans değer 2-6,9 RBC *3,87 cıktı referans değer 4-5,2 HCT *35,9 cıktı referans değer 36-46 yuksek cıkıyor idrar tahlilinde her sahada bol lökosit ve bol epitel hücresi görüldü yazıyor acaba sorun nedir? Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarında enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü yapılması daha detaylı bilgi verecektir.