Eşimin adeti 3 gündür gecikmiş ve biz adet olmadığı için gene ilişkiye girdik bir zararı var mıdır ?

Eşimin adeti 3 gündür gecikmiş ve biz adet olmadığı için gene ilişkiye girdik bir zararı var mıdır ? Adet gecikmesi olduğunda ilişkiye girmek tehlikeli mi ?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi nedeniyle ilişkiye girilmesi sağlık açısından bir sorun değildir. Adet gecikmesi iki temel nedeni vardır.1.Gebelik2.Gebelik dışı nedenlerAdet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz..Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?