Hamilelik testi yaptim negetif cikti adet olmadim

26 subatta adet oldum 28 subatta sevgilimle korunmali ters iliskiye girdik.sonraki ay adetimden en az 4-5 gun once hamilelik testi yaptim negetif cikti adet olmadim 6 nisan da tekrar test yaptim negatif cikti ama hala adet olmadim hamilelik soz konusu mu yoksa stres ve psikolojik mi?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik testi negatif çıktıysa hamile değilsiniz.