Eşimin hormon tahili ve eşim haşimato tiroit hastası hormon ilacı kullanıyor,

 Eşimin hormon tahili ve eşim haşimato tiroit hastası hormon ilacı kullanıyor, adetin beşinci günü aç karnına sabah sekizde alınan hormon tahlili sonuçları bebek istiyoruz olmamsı sebebiyle yapıldı t3-3.05 ft4-0,77 tsh-0,24 fsh 5-38 lh 4,37 estradiol 74 prolaktin 19,67 progesteron 0,65 normalmidir

Tahlil.com Cevabı : TSH değeri normal değil.Endokrinoloji bölümüne başvurmalı eşiniz.