Eşimin kullanılmış prezarvatifini buldum.Test ettirebilir miyim?

Merhaba ben esimle ilgili bir sorun yasiyorum ve hatta o gunden sonra iliski diye bir sey kalmadi denilebilir.esimin kullanilmis prezervatfini buldum ve israrla masturbasyon yaptigini soyluyor..Prezervatifi test ettirebilir miyim icim icimi yiyor şüphe

Tahlil.com Cevabı : Test ettirseniz de anlamlı bir şey çıkmaz.Eşinizin sizi aldatıp aldatmadığına dair.Bundan sonraki süreçte eşinizin davranışlarını kontrol etmek ve ilişkinizi düzenlemek en anlamlı yaklaşım olacaktır.