Eşimin sperm arkadaniz raporu aşağıdaki gibidir.

Merhaba hocam eşimin sperm analiz raporu aşağıdaki gibidir.yorumlarsanız Volum=3.5 sperm saysı=15.0milyon Top.sperm=52.50 milyon Total molitile=%53 ileri hareketli(+4)=5 yav.i.hareketli(+3)=37 yerinde hareketli(+2)=1 hareketsiz=%47 Amorf baş şiddetl=%75 küçük baş=8 kuyruk=16 nüklear şekil bozuk 12

Tahlil.com Cevabı : İleri hareketli oranı düşük. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.