Eşimin sperm test sonuçlarını yorumlarsanız çok sevinirim.

Eşimin sperm test sonuçlarını yazıyorum yorumlarsanız çok sevinirim.Renk ve görünüm : opakLikefiye süresi : 25dk.Viskozite : Normalph : 7.5miktar : 2.0mlSperm Sayısı :24 milyonTotal sperm sayısı : 48 milyonNormal yapılı olan : % 60Anormal yapılı olan : %40Baş anomalisi : %5Boyun anomalisi : % 25Kuyruk anomalisi : %101. saatte hızlı hareketli : % 51. saatte yavaş hareketli : % 351. saatte hareketsiz : % 602.saatte hızlı hareketli : -2.saatte yavaş hareketli : %252. saatte hareketsiz : % 75Lökosit : 1-2

Tahlil.com Cevabı :

Ciddi bir sorun görülmüyor bunu söyleyebilirim.Ancak tahlili isteyen doktor da mutlaka görüşlerini açıklayacaktır

m********** :

Spermiyogram testi sonuclarımı yorumlarmisiniz.
Skobik muayene
Miktar: 2cc
Kan
Renk sincabi
PH 8
Viskosite 15dk başladı 45dk bitti
lökosit görüldü
Spermatozoid sayısı 1cc de 90 milyon
Progresif hareketli %60
Nonprogresif hareketli %10
Hareketsiz %30

Cevap:

Spermiyogram analizi  bir çok parametrenin incelenmesi sonrası değerlendirilmelidir.
Tahlil.com'a sorduğunuz sperm testini inceledik.
Bizlere gönderdiğiniz sperm test parametrelerinde kayda değer bir sorun görülmüyor.

Sperm testi ve tahliline dair  çok daha detaylı bilgi almak ve sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...

Sperm testi nedir?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.