Kızımın idrar kültürü sonucunu yorumlar mısınız?

Kızımın idrar kültürü sonucunu yorumlarsanız memnun olurum 3 haftalık daha 2 . kultur sonucu sefozan kullandık ıgne bıttıkten 2 gun sonra tekrarlandı tahlıl.DİREKT MİKROSKOBİnadir lökosit, 2-3 epitel hücresi.maya türü mantar sporları ve bol bakteri görüldü.BOYALI MİKROSKOBİ1-2 pnl.gram(-)basiller görüldü.İDRAR KÜLTÜRÜkoloni 100000/ml

Tahlil.com Cevabı :

Sonuçtan fazla bir şey anlaşılmıyor.Üreyen mikroptan söz edilmemiş.Bence tahlili bir daha inceleyip bize yazın