Eşimin sperm testi sonuçlarını. miktar 3.0cc ph 7.7 likefikasyon süresi 30 dk. viskosite: yüksek görünüm ?

 Eşimin sperm testi sonuçlarını. miktar 3.0cc ph 7.7 likefikasyon süresi 30 dk. viskosite: yüksek görünüm gri opak 1 saatte hareketli sperm yüzdesi %40 hızlı %10. yavaş ileri %25 anormal morfolojili sperm %54 . sperm yoğunluğu 10 milyon yuvarlak hücre1 mily. lukosit 1 milyon. şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayısı az göözüküyor