Eşimin Spermiogram Test sonucu: Miktar : 4,2 cc,Ph : 8 Vizkozite : Normal

Eşimin Spermiogram Test sonucu: Miktar : 4,2 cc,Ph : 8 Vizkozite : Normal ,Konsantrasyon : 88 milyon/ml , Total Sperm Sayısı : 370 milyon , % ileri hızlı Hareketli :70 ,% Yerinde Hareketli : :16,% hareketsiz :14 ,% Canlılık : 86 , Lökosit :<1, % Normal Morfoloji : 50 sonucumuzu degerlendirirmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Eşiniz sperm tahlili normal. Bir sıkıntı yok.