Spermogram sonucuna yorumlayabilir misiniz?

Hocam iyi günler eşimin Spermogram sonucuna gör yorumlayabilirmisiniz. Teşekkür ederiz HACİM=3.8 GÖRÜNÜMÜM= OPELESANS RENK=DONUK BEYAZ VİSKOTİZE=ARTMIS PH.8 LİKEFAKSİON:16 LÖKOSİT SAYI:3-4 ERİTROSİT SAYI (-) SPERMATOGNEZ HÜCRE : NADİR MOTİLİTE 30DK: 10% - 60 DK= 2 120DK= 0 SPERM SAYISI: 1 MİLYON

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar normal değil sperm sayısı ve hareketlilik çok az.