Esimin testosteron hormonu sonuc kisminda 309 referans agirligindada 280.0-1100.0

Merhaba benim esimin testosteron hormonu sonuc kisminda 309 referans agirligindada 280.0-1100.0 sizce normalmi birde haziran ayinda sprem testi yaptırmistik. Sonuçları yazayım MIKROSKOPIK MUAYENE: MIKTAR 2.30 renk kirli beyaz viskozite: normal Ph 8.0 SIVILASMA: 30 dakika KAN: negatif

Tahlil.com Cevabı : Testesteron değeri normal aralıklarda. Sperm testini gönderdiğiniz sonuç kısmı ile değerlendirme şansımız yok. Sperm sayısı, normal morfoloji ve hızlı hareket yüzdesi gibi parametreler değerlendirmede önemlidir.