Eşimin vajen kültürü yapıldı.Vajen kültürü sonucunda Candida albicans üredi yazıyor.

Tahlil.com Cevabı : Candida albicans, vajen enfeksiyonu yani vajinit yapan bir mantar türüdür. Kültürde üremesi normal değildir.Antifungal yani mantar tedavisinde kullanılan ilaçlarla eşinizin tedavi edilmesi gerekiyor.