test sonucumu yorumlar mısınız Laboratuvar LABORATUVAR - VAJEN KULTURU Üreyen Bakteri : Candida spp

Tahlil.com Cevabı : test sonucumu yorumlar mısınız Laboratuvar LABORATUVAR - VAJEN KULTURU Üreyen Bakteri : Candida spp Kültür Sonucu : Mikroskobi Sonucu : Sonuç : ÜREME OLDU İncelenen Örnek : İstem Açıklama İstenen Tetkik : VAGEN CERVIKS KÜLTÜRÜ İsteyen Birim Onay Tarihi 18.06.2018 13:30:00 Lab.Örnek Tipi : 12883738 Lab.Kabul Tarihi 18.06.2018 13:30:00