Eşimle henüz çocuk istemiyoruz geri çekilme yöntemiyle korunduk ilişkiden 36. saatte ertesi günü hapı aldm?

 Eşimle henüz çocuk istemiyoruz geri çekilme yöntemiyle korunduk ilişkiden 36. saatte ertesi günü hapı aldm. ilişkiden 5 gün sonra da 1 hafta süren adetim oldu.ama adetim tam tarihinde oldu diyemem çünkü genelde düzensizdir. hala hamile olma ihtimalim varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelikten söz edilmez.