Eskiden dusunceyle bile tam ereksiyon alirken , simdi elleyince ereksiyona yeni basliyorum acaba durumum kotumu

17 yasindayim , ilk iliskimden sonra sabah ereksiyonum 3 gun sonra kesildi , ve mayis 2013 ten beridir sabah ereksiyonum olmuyor , ayrica eskiden dusunceyle bile tam ereksiyon alirken , simdi elleyince ereksiyona yeni basliyorum ,urologum kontrol etti ve organik sorun yok dedi acaba durumum kotumu

Tahlil.com Cevabı : Ürolog kontrol etti ve normal dedi ise psikolojik olabilir, her erkeğin başından böyle dönemler geçebilir, zamana bırakın..herşey normale dönecektir..