Üzerimizde iç çamaşırı yoktu ama boşalma olmadı hamile olma olasılıgı var mı

Kız arkadaşımın adetinden 1 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik üzerimizde iç çamaşırı yoktu ama boşalma olmadı ama aradan 3 4 gün geçtikten sonra kız arkadaşım kahverengi akıntısı oldugunu ve birden cok kez oldugunu söylüyor hamile olma olasaıgı var mı doktora gitmeden geçer mi ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riski yok denecek kadar azdır, adet gecikmesi olursa test yapmanızı öneririz..