Eskıden gelen bır enfeksıyonmu yoksa hamılelık donemınden mı?

Anti Toxo IgG 650.0Pozitive N(>3) Anti Toxo IgM 1.41 Positive eşimim hamılelıgının 10, hjaftasında enfeksıyon bulugusuna rastlandı acaba merak ettıgımı husus su bı toxo baterısının ne zaman nuks ettıgı eskıden gelen bır enfeksıyonmu yoksa hamıleleık donemındemeıu

Tahlil.com Cevabı : Bunlara cevap verilmek için avidite testinin yapılması gerekli. Doktorunuz sizden gerekli tetkikleri isteyecektir.