Yaşım 36 kimyasal gebelik geçirdim toksoplazma ıgm negatif 0.07 (negatif <0,55 poztif>65) toksoplazma ıgg pozitif 52 (negatif < 4 , pozitif>=8) ne demek ?

 Yaşım 36 kimyasal gebelik geçirdim toksoplazma ıgm negatif 0.07 (negatif <0,55 poztif>65) toksoplazma ıgg pozitif 52 (negatif < 4 , pozitif>=8)  ne demek bilgi alabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı :  Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.Önceden geçirilmiş bir enfeksiyon olabilir ama yeni geçirilmiş bir enfeksiyon yok.Sitemizde bu konuda bir çok bilgi bulunmakta arama motorumuzu kullanarak araştırabilirsiniz.