Evli olmadan önce adetim 7-8 gün sürüyordu.bu ay evliliğimin ilk adetini gecirdim ve 2 gün sürdü bunun nedeni ne olabilir?

 Evli olmadan önce adetim 7-8 gün sürüyordu.bu ay evliliğimin ilk adetini gecirdim ve 2 gün sürdü bunun nedeni ne olabilir?bi doktora gitmeme gerek var mı?

Tahlil.com Cevabı : Aktif bir cinsel hayata başlamanız adetlerinizin döngüsünde değişiklik yaratmış olabilir, doğum kontrol hapı alıyorsanız bu da etkili olabilir.Bu durum önümüzdeki aylarda da devam ederse kadın doğum bölümüne başvurmanız uygun olacaktır.