Troit bezlerim hizli calistigindan kilo aliyorum doktorum kan tahlili istedi 6 aydir korunmuz hamile kalamadim kan degerlerimle bi alakasi varmidir ?

 Troit bezlerim hizli calistigindan kilo aliyorum doktorum kan tahlili istedi T3 H4.11 pg /mL 2,5 - 3,9 T4 1.08 ng /dL 0,61-1,12 TSH L0.06 mİU/mL 0,34-5,60 Beta HCG 0,71 mİU/mL kan degerlerim 6 aydir korunmuz hamile kalamadim kan degerlerimle bi alakasi varmidir ???

Tahlil.com Cevabı : Tiroid bezlerinizin fazla çalışması adet düzeninizi ve dolayısıyla hamile kalmanızı da etkiliyor.Endokrinoloji bölümünde tedavi olmalısınız.