Evlilik için kan testi yaptırdım?Sonuçlar Şöyle: TEST ADI SONUÇ BİRİM Referans Değerleri Anti HIV 1/2 0,305?

Evlilik için kan testi yaptırdım? Acelem olduğundan sadece raporu aldım doktora yorumlatamadım. Sonuçlar Şöyle:TEST ADI SONUÇ BİRİM Referans DeğerleriAnti HIV 1/2 0,305 İNDEX 0-1Anti HCV 0,179 İNDEX 0-1HbsAg 0,501 — 0-1VDRL NegatifYorumlayabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal, bir sorun görülmüyor