Fakat bebek olmuyor..

eşimle ikimiz 25 yaşındayız ve 6 aylık evliyiz aydır korunmasız ilişkiye giriyoruz fakat bebek olmuyo. bu durum normal midir ? bebek yapmak için ovulasyon gününün denk gelmesi şartmıdır? geçen ay takvime göre denedik bir önceki adetimden erken regl oldum ve 1 gün sürdü. yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle 1 gün sürdüğü için üstüne görme olabilir test yapmanızı öneririz, evet ovulasyon zamanında ilişkiye girmek gereklidir, her ovulasyon döneminde hamilelik şansı %25 civarındadır..