Feritin değerim 6.5 L ng/m 11-306.8 çıktı 1 yaşında kızım var emziriyorum ve doğum sonrası ilaç kullanmadım değerlerim çok mu düşük acaba?

Tahlil.com Cevabı : Evet ferritin değeriniz oldukça düşük.Bu yönde tedavi olmanız gerekiyor.Demir eksikliğinizin araştırılması için ilave tahlillere de gerek olabilir.

c*********** :

hocam amcamın kan üre azotu (297)kreatinin(12.1)potasyum (7.2)bu tahlillerle hastahaneye de gitmek istemiyor.durumu nedir .ne olur.

Cevap:

Amcanızda böbrek yetmezliği bulguları var.Bu durumda mutlaka doktora gidip tedavi olmalı

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.