folat değerim sürekli 20 den yüksek yada 20 civarı çıkıyor.sebebi ne olabilir.yoksa sadece fazla yeşillik tükettiğimin işaretimidir.

folat değerim sürekli 20 den yüksek yada 20 civarı çıkıyor.sebebi ne olabilir.yoksa sadece fazla yeşillik tükettiğimin işaretimidir.tşkr.

Tahlil.com Cevabı : Bu sorun değildir, önemli olan eksik olmasıdır..