Fsh yüksekliği hamilelik riskini daha da azaltır mı?

 Fsh yüksekliği hamilelik riskini daha da azaltır mı? bir de ben tedavi olarak yasmim kullanıyorum acaba fsh değeri düşer mi? yoksa aynı mı kalır. fsh değerim yüksekti 18 yani 23 yaşındayım. hem yüksek fsh değeri ile hemde yasmin kullanımı ile hamilelik ihtimali daha mı düşük olur?

Tahlil.com Cevabı : FSH yüksekliği gebelik yönünden problem yaratabilir ve tedavisi gerekebilir.Aşağıda bu konuda dair yazmış olduğumuz yazımızı okuyabilirsiniz. Kadın doğum uzmanları ve/veya endokrinoloji uzmanları bu konuda gereken tedaviyi ve ilaç dozunu ayarlayacaklardır.http://tahlil.com/kadinlarda-fsh-yuksekligi-fsh-yuksekligi-gebeligi-onler-mi